Реєстрація

Відвідування BlogtoberFest 2010 безкоштовне, але виключно за попередньою реєстрацією.  У київському офісі Microsoft ми можемо прийняти лише 150 людей. Тому, можливо, що не всі охочі зможуть потрапити на подію.

Реєстрація відбувається у дві хвилі.

До 17 жовтня ми розсилали блогерам запрошення з кодом і посиланням для реєстрації.

З 18 до 22 жовтня реєстрація відкрита для всіх, доки залишаються місця – заходьте і реєструйтеся на Microsoft BlogtoberFest.

Після заповнення реєстраційної форми протягом двох робочих днів ви отримаєте підтвердження реєстрації. Без підтвердження ваша реєстрація недійсна. Також просимо звернути увагу, що для реєстрації вам знадобиться Live ID – доступ до онлайн-сервісів Microsoft, зокрема до пошти Hotmail, онлайн-сховища файлів SkyDrive та онлайн-версії офісного пакета Office Web Apps.

Якщо ви зареєстровані, але не зможете відвідати подію, то будь ласка, не полінуйтеся скасувати свою реєстрацію на сторінці керування профайлом – це дасть нам можливість запросити більше людей.

Ви такоже можете відмітити свою участь на сторінці події у мережах Facebook та Linkedin. Зверніть увагу, що це не зараховується як реєстрація.

Advertisements