Конкурс оглядів Internet Explorer 9 Beta для блогерів

Сьогодні розпочинається конкурс оглядів Internet Explorer 9 Beta. Щоб отримати шанс виграти потужний ноутбук для розваг HP Pavilion dv6-3064er або коробку Windows 7 Ultimate, вам потрібно лише поділитися у блозі своїми враженнями про використання оновленого браузеру Internet Explorer 9. Коротка інструкція:

internet Explorer 9 Logo

  • Напишіть огляд Internet Explorer 9 Beta – свої враження від використання, поради, тощо. Або зніміть скринскаст чи відеоогляд. Головні критерії – змістовність і якісне оформлення.
  • У кінці тексту (чи аудіо, відео) зробіть певну приписку про участь у конкурсі.
  • Приєднайтеся до сторінки IE9 на Facebook або до групи IE9 у «ВКонтакте» та залиште на стіні посилання на свій огляд (тільки в одній з груп).
  • Покличте своїх друзів у соціальній мережі, щоб вони проголосували за ваше посилання кнопками «Подобається», бо приз читацьких симпатій – Windows 7 Ultimate – дістанеться за огляд, що найбільше сподобається читачам.

Обов’язково почитайте більш детальні правила конкурсу, перед тим як взятися за написання статті. (До речі, огляди написані раніше також можуть брати участь у конкурсі). Остання дата подачі заявки на конкурс – 15 листопада. І вже 20 листопада ми вручимо призи переможцям.

HP Pavilion dv6-3064er

Головний приз – ноутбук HP Pavilion dv6-3064er – дістанеться авторові огляду, що отримає найвищі оцінки журі. До складу журі входять 3 співробітники «Майкрософт Україна» (я серед них) і 3 незалежні блогери.

Розробники Microsoft наполегливо працювали, щоб зробити Internet Explorer 9 сучасним, швидким і зручним браузером. На мою думку, вийшов відмінний продукт навіть у бета-версії. Якщо ви досі не спробували оновлений браузер, то рекомендую завантажити Internet Explorer 9 Beta прямо зараз.

Advertisements

About Maxon Pugovsky

Mobile Games Producer. Ukrainian expat in Saigon, Vietnam. // Продюсер мобильных игр. Украинский экспат в Сайгоне, Вьетнам. // Продюсер мобільних ігор. Український експат у Сайгоні, В’єтнам.
Опубліковано у BlogtoberFest 2010 | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s